REZERWUJ WYCIECZKI ONLINE W CENACH O 10% NIŻSZYCH!

Jakiej pogody należy się spodziewać w Alanyi w październiku?

Jakiej pogody należy się spodziewać w Alanyi w październiku?

Październik większości osób kojarzy się z głęboką jesienią. W Polsce mamy już chłodne dni, jeszcze chłodniejsze noce i powoli robimy przymiarkę do naszych zimowych kurtek. A jak to wygląda w Alanyi?

Jak wiecie Riwiera słynie z nieznośnie upalnego lata, które zaczyna się z początkiem lipca i kończy się z początkiem września. W tym okresie temperatury są trudne do wytrzymania a wilgoć oblepia każdy milimetr naszego ciała. To zdecydowanie miesiące dla osób, które uwielbiają upał i żar z nieba. Za to październik to miesiąc, w którym warto przyjechać do Alanyi, aby odpocząć od deszczu i chłodu. Ten miesiąc na Riwierze jest idealny na zwiedzenia, ale również możecie skorzystać z kąpieli w morzu i na pewno wrócicie opaleni! Pogoda jest naprawdę przyjemna, a wieczorami trzeba nawet narzucić coś na siebie. Temperatura w ciągu dnia wynosi od około 25 do 28 stopni. W nocy spada do około
15-18 stopni. Rzadko zdarzają się tez opady deszczu – te zaczynają się od listopada.

Jeśli więc macie ochotę na zwiedzanie i spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody i przyjemniej pogodzie… Rezerwujcie wycieczki i przejeżdżajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Satysfakcja gwarantowa

Z nami odwiedzicie najciekawsze miejsca Riwiery Tureckiej

Taniej przy rezerwacji online

Przy rezerwacji online ceny o 10% niższe

Klienci z całego świata

Oferujemy obsługę w różnych językach

W 100% bezpieczne płatności

Przelew / MasterCard / Visa / iyzico

× Napisz do nas!