REZERWUJ WYCIECZKI ONLINE W CENACH O 10% NIŻSZYCH!

Jakiej pogody należy się spodziewać w Alanyi w styczniu i lutym?

Jakiej pogody należy się spodziewać w Alanyi w styczniu i lutym?

Jakiej pogody spodziewać się w Alanyi w styczniu i lutym? Jak wygląda zima na Riwierze Tureckiej? Czy też trzeba opatulać się szalami i czapkami?

Zima w Alanyi jest oczywiście o wiele łagodniejsza niż ta, którą znamy z Polski. W styczniu i lutym temperatura waha się od 12 do ok 18 stopni. W słońcu jest naprawdę ciepło. Zimę w naszym kurorcie cechują opady deszczu i burze-których tej zimy bardzo mało. Natomiast jeśli pada… To obficie, a więc warto wziąć cieplejsze rzeczy, które przydadzą się na pewno wieczorami, które są chłodne oraz w pomieszczeniach. Możecie zdziwić się, po co w pomieszczeniach ciepłe ubrania? W Alanyi nie mamy kaloryferów, mamy tylko klimatyzacje. W domach jest naprawdę chłodno.

Czy warto przyjechać do nas w tych miesiącach? Oczywiście! Można uraczyć się pyszną kawą na plaży, kąpiąc się w promieniach słońca i podziwiając widok z plaży Kleopatry lub unoszące się na wodzie łódeczki w porcie.

Nie myślcie, że zimą nie ma co robić w Alanyi i okolicach… Nadal jest czynna kolejka na zamek tzw. Teleferik, otwarte są restauracje i bary, jaskinia Damlataş, muzea… Jest co robić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Satysfakcja gwarantowa

Z nami odwiedzicie najciekawsze miejsca Riwiery Tureckiej

Taniej przy rezerwacji online

Przy rezerwacji online ceny o 10% niższe

Klienci z całego świata

Oferujemy obsługę w różnych językach

W 100% bezpieczne płatności

Przelew / MasterCard / Visa / iyzico

× Napisz do nas!