Jakie wycieczki wybrać, gdy na dworze skwar, upał, parno i duszno? Czy relaks jest wtedy w ogóle możliwy? Oczywiście, że jest! Wystarczy tylko wybrać odpowiednią wycieczkę i korzystać z uroków Turcji.

Rafting

Wycieczka z dozą adrenaliny i z pewnością przynosząca ochłodę. Górski strumień z lodowatą wodą ok. 8 stopni. Do wyboru różne opcje raftingu, ale każdy to świetna zabawa! A po ekscytujących wrażeniach obiad z pięknym widokiem na kanion.

Rejs statkiem

Przyjemna wycieczka dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Na statku obiad, opalanie, animacje dla dzieci i dorosłych, zabawa w pianie i dla chętnych skoki do wody i pływanie w morzu.

Alanya city tour i Dim Çay

Wycieczka historyczna połączona z relaksem nad górską rzeką dim, która jest przyjemnym ochłodzeniem w upalne dni. Rano, gdy upał jest jeszcze znośny, zwiedzamy zamek na słynnym wzgórzu kale. Następnie zrelaksujecie się w restauracji na wodzie i uraczycie się pysznym obiadem.

Zielony kanion

Niewymagająca, odprężająca wycieczka dla rodzin z dziećmi i dla każdego spragnionego odpoczynku. Przejazd do Zielonego Kanionu w okolicach Manavgat. Kilkugodzinny rejs statkiem po małym i dużym kanionie, z przerwami na pływanie i lunch w restauracji z widokiem na wodę.

 

Pełną ofertę wycieczek możecie zobaczyć na naszej stronie w zakładce WYCIECZKI. Zapraszamy na wypady z naszą wesołą ekipą!