Czy przyjeżdżając do Polski z tureckich wakacji, nadal myślami jesteście w Turcji i zajadacie się pysznymi oliwkami, serami popijając ayran? Jeśli zamiast skupić się na pracy i obowiązkach codziennych, marzycie o tureckich specjałach i słodyczach to przychodzimy Wam z rozwiązaniem Waszych problemów!

Czy wiedzieliście, że w Polsce można z łatwością dostać większość z tureckich przysmaków? Oczywiście są to produkty, które nadają się do długiego transportu i są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone. Duży wybór znajdziecie w internecie, wpisując w wyszukiwarkę frazę turecki sklep. I otworzą się drzwi do tureckiego raju 🙂 Macie możliwość kupna serów solankowych z mleka krowiego czy owczego, oliwek, kawy, herbaty różnego rodzaju, przyprawy oraz słodyczy. Ze słodyczy dostępna jest chałwa, lokum oraz piszmaniye, ponieważ te produkty, trzymane w magazynach czy chłodniach,  nie tracą na walorach smakowych. Oprócz produktów spożywczych możecie zaopatrzyć się w zestawy do parzenia kawy czy herbaty oraz zestawy specjalnych szklaneczek i filiżanek. Wybór akcesoriów i tureckich rarytasów ogromny!

Teraz nie musicie już czekać cały rok na zanurzenie się w smaku delikatnego sera czy słono-cierpkich oliwek. Chociaż może cały urok właśnie w tym czekaniu i wtedy smakuje jeszcze lepiej…? Wybór pozostawimy Państwu!