Polityka prywatności

Jako Join Trips dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy naszych klientów, że administratorem danych osobowych jest firma IKAROS, adres Saray Mah, Hoca Ahmet Yesevi Cad, No 1 / A 07400 Alanya / Antalya Turcja, właściciel strony jointrips.com. Można się z nami kontaktować pod adresem e-mail: info@jointrips.com

Dane osobowe przetwarzane są w celu zawarcia umowy, czyli dokonywania rezerwacji wycieczek fakultatywnych.  Odbiorcą  danych osobowych są upoważnieni pracownicy, zleceniobiorcy świadczący usługi transportowe, hotelowe, przewodnickie, marketingowe, księgowe.

Dane osobowe są przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy w zakresie niezbędnym do wykonania zawartej przez Państwa umowy. Będą przechowywane przez okres trwania umowy lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Dane, w zakresie wynikającym z przepisów podatkowych, będą przetwarzane przez okres 6 lat.

Klient ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.